DEKOkodust leiad erilisi kodusisustusesemeid ja ägedaid kingitusi! Valikus on Skandinaavia disain, kohalik käsitöö, retroleiud, kunst, Eesti disain ja sekka veel üht-teist siit ja sealt Euroopast. 

Öko, taaskasutus-uuskasutus, väiketootjad, kaasaegne disain, eriline käsitöö, ainueksemplarid, "müügil AINULT meie poes" - need on meie armsaimad märksõnad.
Püüame ainsa poena balanseerida sellel õhkõrnal disaini ja käsitöö kokkupuutepinnal, kus toode ei ole üle disainitud ega ka liiga kore käsitöö aga on see-eest äge, huvitav, uudne, stiilne ja ainulaadne! Sellel nööril balleteerime juba 2012 aastast saati!
   
Püüame anda endast parima, et meie tootevalik oleks nii esteetiline, eetiline kui ka praktiline - ilusat köögitarvikut peab olema praktiline käsitleda ning ta peab olema valmistatud ressursisäärtlikkust ja loodussõbralikkust silmas pidades.

Laias laastus jaguneb meie poe valik kaheks - Skandinaavia disain ja Eesti käsitöö.
Skandinaavia partneriteks on:
Madam Stoltz - Taani
Nordal - Taani
Bloomingville - Taani
More Joy - Soome
Magisso - Soome

Iris Hantwerk - Rootsi

Eesti väiketootjad, kes on meie juurde väikese pesa teinud:
Pirat Chappel, Trilevik, Naturaalia, Magrada, Metsik Kuu, Mia Pupe, MiMo, Hestia Koda, Amii, Kiiki, Salmefeldt, Dekotahvel, Stipo, Liina Lember, Ksenja Kuligina, Katarina Naarits, Anu Vingissaar, Maria Reppo, Svetlana Aleksejeva
Reine Uspenski
jpt.

Kahe teema sulandamiseks oleme hankinud poodi ka vahvaid retroleide, veidi kunsti ja hulgaliselt väikeseid põnevaid üllatusi.

Tule meile külla Voorimehe tänavale Tallinnas või shoppa kohe e-poest!