DEKOkodu poe personaaliast:
Mis meid eristab kõigist teistest maailma kodusisustuse poodidest on fakt, et meil on vaieldamatult maailma kõige ilusam ja tegusam peadirektor!
Alati varmalt kiitmas, laitmas ja hällilaule põristamas, kontrollimas ja juhendamas, tööle sundimas ja puhkamist õpetamas, aupaklikku teenindust nõudmas ja suurepärast meelelahutust pakkumas ning mis peamine - kunagi ei pelga ta ise käppi suvalise töö sisse susata!
Saage tuttavaks - Misha Myshkin ehk Mister Kass ehk  Härra Peadirektor:  Hoiame teid Härra tegemistega edaspidi kursis!
Et teada saada mida täpsemalt härra juhatab, siis astuge palun poodi sisse VOT SIIT
Tegelikult on meil poega siiski 2 inimest kah seotud aga mõlemad on nii pelglikud, et pildiga veebi uheldama tulla ei söanda... aga nimesid jagame küll - igapäevaselt juhib meie poes vägesid imearmas preili Kerstin ning originaalkaupa toodab ning otsib kokku frau Piret. Ühtlasi on ta ka suvel ning detsembris pühapäeviti-esmaspäeviti letis.  

Tere tulemast!

Muutunud tingimustes püüab ka DEKO - kodusisustus- ja kingituste pood ajaga rohkem kaasas käia ning oma armsaid kliente ka veebi teel teenindada.
Kindlasti anname endast parima, et võimalikult kiiresti olla superproffid ka selles valdkonnas.    
Kõiki tooteid me kahjuks kuidagi ei jõua e-keskkonda üles panna nii, et kui keegi teab, et poes on miskit, mida hädasti vaja aga siit ei leia, siis palun võtke julgelt e-maili teel ühendust! 
Samuti võtke ühendust, kui mõni kudumist- või heegeldamist vajav projekt tahab tegemist aga tegijat ei leia. Igast murest peab saama rõõm ning ehk saame selle suuna mudimisel abiks olla.

Loe lisaks
UA-169052419-1